Trápí vás nedostatek místa na všechny vaše věci?

Už nevíte, kam je v bytě máte dávat? Potřebovali byste další kus nábytku k ukládání věcí, ale už se vám domů žádný nevejde?
V tom případě je ten nejvyšší čas na reorganizaci vašeho vnitřního prostoru. Jestliže máte příliš mnoho věcí, a to dokonce tak, že už je nemáte kam dávat, tak uděláte nejlépe, když se kousků, které už dávno nepoužíváte, co nejrychleji zbavíte. Neváhejte se proto ponořit až na dno vašich úložných prostor a směle pošlete dál všechny věci, které jste již více než dva roky nevyužili, anebo neměli na sobě. Jistě se ve vašem okolí najde někdo, komu přijdou vhod.ložnice, šatní skříň
Jakmile se zbavíte nepotřebného oblečení, spotřebičů anebo třeba dekorací, neváhejte uvolnit prostor také od zbytečných kousků nábytku. Protože i nábytek samotný zabírá nemálo prostoru, a právě díky němu interiér často působí přeplněně.
Navíc platí, že hned několik kusů obyčejného nábytku je možné nahradit jednou dostatečně prostornou vestavěnou skříní.
Nábytek na míru je skvělé řešení, které vám umožní v bytě volně dýchat, a to i v případě, že bydlíte v garsoniéře. Vlastně platí, že čím menší byt, tím větší potřeba nábytku na míru.kovová ramínka
Velkou výhodou takového řešení je, že si i vestavěnou skříň můžete nechat zhotovit na milimetr přesně do prostoru, který si vyberete. Můžete ji využít dokonce i jako praktickou dělící příčku do příliš velké haly a oddělit tak pracovní kout od odpočinkového prostoru. Časté je umístění podél dlouhých stěn na chodbách, ve vstupních halách a v ložnicích. Nicméně vaší fantazii ani potřebám se žádné meze nekladou, a každé řešení je možné. A pokud náhodou nevíte, co by bylo nejlepší, neváhejte využít služeb zkušeného bytového architekta, který vám rád poradí.
Stejně tak získáte detailní 3D návrh s přesným zaměřením prostoru, takže si ještě před realizací uděláte jasnou představu o tom, zda se vám zvolené řešení bude líbit.