Tipy pro pánský šatník

To, že móda není výhradně dámská záležitost, dnes ví každý muž, který se chce svému okolí líbit. Každoroční trendy ovšem nehrají do jejich karet a už vůbec ne do karet jejich peněženek. Nákupu nového oblečení se ale můžete hravě vyhnout. Stačí zapojit svou kreativitu.Pánské košile, věšák
Obyčejné oblečení
Nemusí se tedy jednat o nějakým způsobem nevzhledné oblečení, na mysli má spíše oblečení jednobarevné, černé, bílé nebo obecně chladnějších barev. Prim hraje kvalita. Toto oblečení totiž můžete kombinovat s vícero styly oblékání. Kvalitní by mělo být hlavně proto, aby vám vydrželo co nejdéle. Každý se totiž někdy setkal s tím, že nakoupil sice levné, ale po pár vypráních zničené tričko, mikinu nebo košili.
Vsaďte na kvalitní oblečení
Jak je již zmíněno v předchozím odstavci, kvalitní oblečení vám vydrží déle. To je jen jedna z mnoha výhod kvality. Jako další výhodu můžu uvést například pohodlí. Pokud například koupíte kalhoty z kvalitní látky, nebudou vás nikde táhnout a jejich švy nebudou tak nepříjemné jako u jiných kalhot. Nevýhodou ovšem může být poněkud vyšší cena. Při zvážení toho, že se vlastně jedná o dlouhodobou investici, nás ale cena nemusí vůbec mrzet. Snadno si můžeme vypočítat, že za nákup méně kvalitního oblečení zaplatíme za stejnou dobu více peněz.Džíny, kapsa, móda
Kombinujte své starší kousky
Také si říkáte, že si nemáte co obléct a brzo budete muset vyrazit na nákup? Zkuste nejdříve různě skombinovat vaše starší oblečení. Možná objevíte skryté perly vašeho šatníku a mezi svým okolím zazáříte.
Sledujte trendy
Sledujte momentální trendy například na sociálních sítích. V poslední době se do kurzu dostávají kvalitní a dobře střižené košile. Střihy jako „slim fit“ a „muscle fit“ padnou nejednomu muži, a tak neuděláte chybu, když jednu takovou košili obléknete. Jako další trendy kousek se jeví například přiléhavě střižené džíny. Zrovna ty mohou být onou dlouhodobou investicí a ani s nimi nešlápnete vedle.