Stěhovací firma pomůže i s montáží zakoupeného nábytku

Představte si situaci, že si vyhlídnete nádhernou sedací soupravu, konferenční stolek, komody, šatní skříně, dvojlůžko a stolek k akváriu jako jeden komplet, a rádi byste si toto pořídili do vašeho bytu. V obchodě nábytek zaplatíte a sjednáte si dopravu, takže vám vše dovezou až ke vchodovým dveřím. S kamarádem zásilku uložíte do předsíně a před vámi bude ta nejhorší fáze z celého nákupu – nábytek smontovat.

kuchyňská linka

V současné době se většina nábytku, včetně toho precizně zhotoveného z masivního dřeva, dodává ve formě stavebnice, pro výrobce je to výhodnější hlavně kvůli skladování komponentů, protože zaberou mnohem méně místa, než v sestavené podobě. Nábytek vcelku vám vyrobí na zakázku spíše truhlář, který očekává, že si nábytek také ihned převezmete, a nemusí jej nikde skladovat.

Jste-li tedy v situaci, že máte nábytek v kartonových krabicích ve vstupním vestibulu vašeho domu či bytu, může na vás doléhat psychický tlak. Před vámi je spousta práce, a pokud nejste zručný kutil a nemáte zkušenosti s podobnou prací, anebo nejste zrovna technický typ, možná uvítáte výpomoc. Je to docela logické, protože každý není montér, někteří lidé jsou třeba houslovými virtuosy a po vás také nikdo nechce, abyste předváděli hru na housle, když jste tento nástroj nikdy nedrželi ani v ruce.

nábytek v ložnici

O výpomoc při montáži nábytku v Praze http://www.odnesto.cz/montaze-a-demontaze/ můžete požádat stěhovací firmu. Tuto činnost provádí stěhováci jako součást pracovního procesu docela běžně, rozhodně to není nic neobvyklého. Pomohou vám s montáží, případně demontáží čehokoliv, tedy nejen nově zakoupené skříně či postele, ale i s vestavěnou skříní, pokud ji potřebujete přemístit jinam a přizpůsobit ji novému místu. Podmínkou je pouze, pokud je to technicky proveditelné a reálné. Pokud tedy podobné služby poptáváte, stěhovací firmu kontaktujte raději v předstihu alespoň několika dnů.