Solární plachta za to stojí

Každý, kdo má bazén, tak určitě neustále řeší teplotu a snaží se, aby byl bazén v létě co nejoptimálnější. Ovšem udržet stálou teplotu může být velký oříšek a to proto, že počasí se neustále mění a s ním i teplota bazénu. V takovém případě máte dvě možnosti, buď bazén kompletně zastřešíte, nebo využijete levnější variantu v podobě solární plachty Chlorito.cz. Ta Vás vyjde na malé peníze a splní všechny Vaše očekávání.

solární plachty

Mnoho lidí, co má zahradní bazén, si nepořídí solární plachtu a pak jenom nadává. Solární plachta přitom vyjde na pár stovek a dokonale splní svoji úlohu. Kromě toho, že bazén dobře vyhřeje ho udrží teplí i přes večer a neuniká tak žádné teplo. Plachta navíc krom úlohy ohřevu plní i další funkce, díky kterým byste si jí měli pořídit. Pokud budete mít plachtu, tak Vám nenapadá bordel, či menší hmyz do bazénu a nemusíte ho neustále vybírat síťkou na hmyz. Déle pak plachta zadržuje odpařování vody v horkých letních dnes. Plachty se prodávají v nejrůznějších velikostech a také v různých tvarech. Můžete si tak vybrat přesně podle toho, jaký máte bazén, a to buď obdélník, kruh, či třeba čtverec. Smutnit nemusíte ani, když doma máte atypický bazén. Firma Vám na přání udělá plachtu přesně podle Vašeho přání. Vybrat si budete moct z plachty modré, či černé.

solární plachty

Samozřejmostí je, že tato firma neprodává pouze kvalitní plachty, ale i ostatní příslušenství k bazénům a vířivkám. Najdete zde příslušenství, jako jsou teploměry, chemie do bazénu, síťky na hmyz, schůdky do bazénu, bazénová čerpadla, hadice a mnoho dalších. Jejich výrobky jsou navíc od certifikovaných dodavatelů a můžete se na ně spolehnout. Navíc dělají během roku akce a je tak možné sehnat příslušenství k bazénu za lepší ceny.

Pokud tedy nemáte do dnešního dne plachtu na bazén, tak neváhejte a objednejte si jí už nyní, ať jste na sezónu připraveni.