Reklamní deštníky

Deštník. Kdo by nevlastnil deštník. Skládací, co se vejde do dámské kabelky, nebo větší pánský, až po deštník tzv. rodinný, který schová před deštěm celý pár. Kovová, plastová nebo dřevěná konstrukce, potažená nepromokavým materiálem, což je povětšinou impregnovaná látka, nebo plastová fólie. Pro pohodlné držení je deštník vybaven dlouhou žerdí s držadlem, obvykle zahnutou rukojetí. V dřívějších dobách byl deštník symbolem anglického džentlmena a byznysmena.

deštník

Stal se také rekvizitou v mnoha filmech, o zabudovaných zbraních v konstrukci deštníku nemluvě. Deštníky se vyrábějí v celé škále velikostí i tvarů, barev a materiálů. Zdaleka nemusí mít deštník kruhový tvar, výjimkou nejsou ani deštníky čtvercové. Protože bez deštníku v deštivé dny jen málokdo vyjde ven, je přímo ideální využít deštník a jeho plochu pro reklamu. Můžete propagovat svoji firmu nebo svoje výrobky. Proč nevěnovat deštníky s firemním logem zaměstnancům své firmy a nechat je zadarmo dělat reklamu. Nebo je dát vaším firemním partnerům, odběratelům místo vizitek, které většinou skončí někde v zásobníčku vizitek, kde zapadnou v zapomnění mezi hromadou dalších vizitek. Firma Promodárky vám nabízí množství typů reklamních deštníků Promodarky, ať velikostí nebo tvarem. Můžete si vybrat mezi skládacím i holovým deštníkem. Deštníky v pastelových barvách s potiskem loga vaší firmy zaujmou na první pohled. Deštník se nikdy nezůstane zapomenutý někde v koutě, ale vždy bude součástí našeho života. Není praktičtější předmět pro deštivé počasí než kvalitní deštník.

deštník

Deštník otevírací nebo vystřelovací, skládací nebo holový, rovný nebo se zahnutou rukojetí, u firmy Promodárky si vybere každý náročný zákazník. Nebuďte nudnou firmou, zaujměte své odběratele exkluzivním dárkem v podobě reklamního deštníku. Při každém dešti si vzpomene na vaši firmu a bude rád za darovanou ochranu proti nezmarům počasí.