Příjemný kolektiv

Jsem hodně společenský člověk, takže nerada trávím čas sama. Samozřejmě, že taky někdy chci být sama, abych si odpočinula, ale taky si třeba četla jsem mou oblíbenou knihu nebo se podívala na seriál. Ale víceméně jsem ráda ve společnosti, kde je to hlavně plné skvělých a pozitivních lidí. Protože opravdu nemám ráda společnost takovou, která je jenom rozmrzelá a věčně si na něco stěžuje nebo je sprostá. Jistě všichni známe takovou nerudnou společnost, co jenom nadává a stěžují si na svůj zbabělý a nudný život. Já jsem bohužel takový člověk, že většinou do sebe nasaji takovou atmosféru a náladu lidí, ve které se zrovna nacházím.

Mám ráda příjemné lidi.

Takže bohužel, když jsem v nějaké společnosti, kde jsou všichni takoví smutní a hákliví anebo sprostí, tak bohužel já taková taky jsem. A proto vyhledávám takovou společnost lidí, kde je mi příjemně a kde se můžu radovat a být šťastná a veselá. Jednou se mi stalo, že jsem šla do nové práce. Abych pravdu řekla, do práce jsem se opravdu hodně těšila, protože se ráda seznamuji s novými lidmi a mám ráda veselý a společenský kolektiv. Jenomže když jsem přišla do práce, už jsem věděla, že je něco špatně a že to nebude tak ideální a růžové, jak jsme si předtím myslela. Lidé tam v práci, v té nové práci, jak jsem nastoupila, byli všichni takoví rozmrzelí.

Nerada jsem sama.

Myslím si, že taky všichni byli workoholici. Opravdu se s nimi nedá normálně mluvit, všichni byli takoví sprostí a arogantní, že jsem si řekla, že v takové práci prostě nemůžu opravdu trávit svůj pracovní čas. Nechtěla jsem být deset hodin v práci, kde mě to ubíjí a kde jsou lidé tak sprostí anebo tak ustaraní, že jsem se nemohl ani soustředit na práci, ani sama na sebe. Takže jsem se raději vrátila do své předchozí práce, kde jsem sice měla málo peněz, ale zato společnost a kolegové v práci byly naprosto nenahraditelní a zlatí. A jací jste vy? Jste rádi sami nebo taky nejraději trávíte čas v společnosti skvělých a veselých lidí? Je opravdu hodně lidí, co vyhledává určitou společnost lidí.