Příjemnější usínání se závěsnými hračkami

Nejen dospělí, ale také ti nejmenší mívají někdy problém usnout a zabrat. Má vaše miminko problémy s usínáním a nemůže dlouho zabrat? Vašemu děťátku se bude příjemněji usínat, pokud se bude moci před usnutím dívat na nějaké zajímavé věci, pestré barvy nebo poslouchat uklidňující hudbu, které ho ukolébá ke klidnému spánku. Vsaďte na vkusné a líbivé dekorace, které se budou skvěle vyjímat v dětském pokojíčku.dětská postýlka.jpg
Závěsné hračky nad postýlku Chytráliška.cz vám nabízí různá řešení pro příjemnější usínání vašeho děťátka. V nabídce tak najdete závěsné kolotoče nebo plyšovou spirálu s krtečkem.
ZÁVĚSNÝ KOLOTOČ S VIBRACEMI
Barevný závěsný kolotoč, který jednoduše umístíte nad postýlku do zorného pole vašeho děťátka, mechanicky natáhnete a poté hraje příjemnou a uklidňující hudbu, která ukolébá vaše malé miminko ke spánku. Miminko tak při usínání může pozorovat otáčející se plyšová zvířátka, díky čemuž se unaví a začnou se mu zavírat očička. Díky pestrým barvám děťátko na první pohled zaujme a rozvíjí jeho smysly.
SPIRÁLA S KRTEČKEM
Tutu krásnou plyšovou pestrobarevnou spirálu s krtečkem můžete umístit nejen na místo, kde vaše děťátko spí, ale také třeba na kočárek nebo autosedačku. Vaše děťátko si ji velice rychle oblíbí. Je ideálním prostředkem ke zkoumání a rozvoji různých smyslů. Zavěšené hračky může nejen pozorovat, ale také se jich dotýkat a dále je podrobněji zkoumat.plyšák a hudba.jpg
KOLOTOČ SE SPÍCÍMI MEDVĚDY
Tato hýbající se dekorace s roztomilými medvídky zaujme i ta nejmenší miminka.
Zaujměte pestrými barvami a zajímavými tvary nejen při usínání. Pořiďte vašemu děťátku pro příjemnější a klidnější usínání některou ze závěsných hraček určených do postýlek a vaše miminko si bude moci užít příjemnější spánek a usínání díky vjemům získaným z pozorování nových barev, a pohybujících se tvarů nejrůznějších zvířátek.

4/5 - (2 votes)