Nový bazén

Bazénová výroba je docela složitá. Bazény a výroba je taková, že bazény se musí řídit nějakými pravidly, protože člověk si nemůže jenom tak postavit bazén. Tedy samozřejmě může, ale je to docela složité a co potom ta kvalita? Já si pamatuji, jak můj bratr chtěl ušetřit peníze a snažil se postavit svůj vlastní bazén. Vůbec jsem nechápala, jak tohle chce udělat a zrealizovat, protože postavit bazén přeci není tak jednoduché. A taky jsem bratra pozorovala, jak dělá bazén. Bazénová výroba je totiž složitá, ale můj bratr řekl, že tohle vědět bude. A taky bratr mi řekl, že na bazénové výrobě nemůže být absolutně nic složitého.

Výroba bazénu je složitá.

A tak jsi můj bratr pořídil takovou tu plachtu, která vždycky bývá v bazénech. Taková ta modrá plachta, ve které je vlastně ta voda, a ve které se člověk potom jde koupat. Koupil si tedy plachtu. Potom si koupil takové ty boční věci, které jsou taky na bazénu a vůbec nevím, jak se to jmenuje, ale prý to k bazénu potřeboval. Udělal si malou díru v zemi. Do toho posadil tu plachtu a potom ty bočnice A jak všechno šrouboval a dělal, tak byl na sebe velmi hrdý. A byl spokojený. Jenomže jak tam dal vodu, tak mu voda samozřejmě začala z bazénu unikat. Vůbec to nějak nezachytil. Nadával a byl z toho nešťastný, že se mu to nepovedlo.

Bazén je perfektní.

Takže můj bratr zjistil, že bazénová výroba není tak vůbec jednoduchá, jak to vypadá. A takový bratr vlastně přišel o peníze. Cena jeho materiálu přišla na tři tisíce korun. A všechno bylo na nic. Nakonec můj bratr koupil obyčejný bazén o průměru dva metry a dal za to osmnáct stovek. Takže vím, že předtím při výrobě bazénu prodělal. Já jsem mu to ale říkala. Bohužel bratr si to ale nenechal vymluvit a udělal si své. Já sama bych se tedy do žádné výroby bazénu vůbec nepouštěla, protože vím, že bych to nezvládla. Nejsem ten typ. Alespoň se bratr poučil.