Nebankovní americká hypotéka

Spousta klientů, kteří žádali o hypoteční úvěr v bance, se setkala s tím, že jim jejich žádost byla zamítnuta. Takové zamítnutí dokáže pořádně zamávat s emocemi a především se veškeré plány rozplynou. Navíc, když můžete získat takovou hypotéku, kterou je možné využít i na jiný účel, než je bydlení.
Nikdy však není vše tak černé, jak na první pohled vypadá, protože takový úvěr vám pomůže získat řada nebankovních společností. A jedná se o bezúčelný hypoteční úvěr, kterému se říká nebankovní americká hypotéka.

finance

S tímto úvěrem získáte peníze snadno a rychle a s tím bonusem, že je nemusíte využít na bydlení, ale na úplně vše co potřebujete. K tomuto úvěru není potřebné dokládat účel využití peněz. Často tak získané peníze klienti využívají na zlepšení finanční situace a vyplatí tak dluhy, nevýhodné půjčky, exekuce či dražby.
I tady je možná splatnost až na 30 let a s velice výhodnou úrokovou sazbou, která se přibližuje výhodným bankovním produktům. Americká hypotéka je mnohem výhodnější, než spotřebitelské úvěry, protože nabízí nižší úrok a vyšší částku peněz.

Podmínkou ručení nemovitostí

I když jde o produkt, který pomáhá snadno a rychle získat peníze formou hypotečního úvěru a hlavně na cokoliv, tak pořád zůstává podmínkou ručení formou zástavy nemovitosti.

Často je problém ten, že žadatel není majitele žádné nemovitosti, takže lze použít i nemovitost jiné osoby, která samozřejmě s tímto souhlasí.
Výhodou je také to, že nebankovní společnosti většinou tolerují záznamy v registrech dlužníků a tak si na peníze z hypotečního úvěru může přijít každý.
Výše částky je závislá nejen na potřebách žadatele, ale především na tržní hodnotě nemovitosti, která bude sloužit jako zástava. Obvykle je maximální možná částka 70% tržní hodnoty dané nemovitosti.

banka

Všechny potřebné náležitosti se dozvíte předem, takže i přesné spočítání, kolik vás celá hypotéka vyjde. Budete tak vědět předem, na co se máte připravit a kolik zaplatíte.

4.5/5 - (2 votes)