Kvalitní péče pro vířivku

Žijeme v době, která je mnohdy plná stresu. Stres má na náš organismus opravdu špatný vliv, a proto je důležité pravidelně relaxovat a odpočívat. A co je lepší relaxace, než teplá vířivka plná bublinek. Bohužel i taková vířivka se může pokazit. Aby vydržela bez poruch co nejdéle, je potřeba kvalitní servis, prováděný zkušeným odborníkem. V případě, že i přes dobrý servis dojde k poruše, je dobré zvolit stejně dobrou firmu, která kromě servisu vířivek provádí také opravy vířivek.

bubliny na vodě

Společnost Spa Aqua Servis je tým spolehlivých a zkušených odborníků, kteří se svědomitě postarají o vaše vířivé vany. A jak se o vaši vířivku postarají? V první řadě připraví Vaši vířivku na sezónu. Vše zkontrolují a doplní chemii a zařídí, aby Vaše vířivka byla připravena pro letní radovánky. Dále seřídí automatické dávkovače, změří a optimalizují tvrdost vody a opraví, nebo vymění poškozené součástky. Dle Vašich potřeb Vám zajistí chemii pro údržbu vířivek a kvalitní vody v nich. Po sezóně Vám vanu zase zazimují, a to včetně vyčištění hlavních částí, filtrů, nebo třeba potrubí. Pokud dáte Vaší vířivce takto kvalitně provedenou údržbu, rozhodně se nemusíte častých poruch obávat.

vířivka

Bohužel i tak se může stát, že se nějaká součástka pokazí. I s tím si ale Spa Aqua Servis umí poradit. Pokud nastane problém, neváhejte nás kontaktovat. Zjistíme, kde je takzvaně zakopaný pes a Vaši vířivku co nejdříve opravíme, abyste si dále mohli užívat chvilky relaxace. Kvalitní servis Vám pomůže udržet Vaši vířivou vanu v nejlepším stavu. Pokud ještě žádnou nemáte, ale je na Vašem seznamu přání i Vám rádi pomůžeme s výběrem, počáteční montáží i s údržbou. Ať už máte konkrétní problém, nebo nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Kromě kvalitního servisu Vám také rádi poradíme a poskytneme dostatek důležitých informací.