Kvalitní bavlněné tašky pro vaši firmu

Reklama by měla být zacílená na co nejširší okruh lidí, protože jedině tak se dostane k potencionálním zákazníkům. Úplně nejlepší reklama je ta, která se dá snadno zapamatovat. Zapracujte na svém logu nebo sloganu, případně i na názvu firmy. To vám velmi pomůže a může vám to pomoct získat nové zákazníky, které zaujme právě slogan nebo logo. Nezáleží na tom, v čem podnikáte, ale na tom, jak dobře se umíte prodat. Nejlepší reklamou je ta, kterou lidé osobně šíří.

plátěná taška

Jednou z nich jsou reklamní tašky s potiskem https://promotextile.cz/cs/13-tasky. Nabízíme velmi kvalitní tašky vyrobené ze 100 % bavlny, které mají poměrně vysokou nosnost a dobře vypadají. Díky vysoké gramáži drží tvar. Můžeme vám je potisknout http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/potisknout nebo na ně všít to, co budete chtít. Tašky jsou skvělým řešením v oblasti dárkových předmětů, protože tašky potřebujeme a nosíme všichni, ať už do práce nebo na nákup. Na výběr máte z mnoha barev, je jen na vás, zda chcete barvu, která je pro vaši firmu typická, nebo vyberete tu, která je vaše oblíbená.

hnědá taška

Taška má dlouhé uši a její rozměry jsou 38×42 cm, dá se tedy nosit pohodlně i na rameni. Balení je po 50 kusech v sáčku a nebo po 300 kusech v kartonu. Záleží jen na vás a na tom, komu chcete tento netypický, ale praktický dárek dát. Taška s vaším nápisem může být všude okolo vás, když ji dáte zákazníkům nebo zaměstnancům. Je to ideální dárek, který potěší každého – muže i ženy.

I údržba je snadná, dá se prát klasicky na 30 stupňů. Neutrácejte za billboardy a články v novinách, protože můžete mít efektivnější dárek, který neurazí. Vyberte si u nás takové dárkové předměty, které jsou blízké vašemu druhu podnikání, nebo které jsou podle vás ty pravé. Můžete mít třeba tašky nebo ručníky, a to všechno s potiskem nebo s výšivkou. U většiny výrobků nabízíme množstevní slevu, což znamená, že od většího počtu kusů máte příjemnou slevu.