Hraní her je povoleno i dospělým

Přemýšlíte nad nějakým vhodným programem na víkend nebo na den, kdy budete mít volno a nevíte, jak byste si ho zpestřili? Jestli nemáte nápad, pomůžeme vám prožít den ve stylu, který si užijete se všemi vašimi blízkými. Zábava, která na vás čeká během hry zvané lasergame bude pro vás pestrým odreagováním a natolik velkým zážitkem, že příště, když nebudete vědět, jak se rozptýlit, zamíříte rovnou do arény v Lazerfun.

billboard-right

Hrát můžete v každém věku

Z pozice dospělého člověka možná nemáte tolik příležitostí k tomu, jak se bavit a dovádět, jak tomu bylo v době vašeho mládí. To však ještě neznamená, že neexistují výjimky, při kterých to neplatí. Hra s laserovou zbraní je oblíbeným typem na program a zúčastnit se jí mohou nejen dospělí, ale i děti. Na rozdíl od jiných typů her, při kterých máte v ruce zbraň je laserová pistole velmi bezpečná a vyzařují z ní pouze paprsky.

Oblékněte tedy na sebe vestu a vstupte do jedné z dostupných dvou arén, ve které si zahrajete hru, kterou si předem vyberete. V nabídce jich je až 11 typů a každá z nich je jiná a něčím specifická.

lasergame_aztec04

Jaké arény na vás čekají?

  1. LABYRINT – jestli se rozhodnete začít hrát hru v Labyrintu, není na škodu mít po ruce velkou partu přátel. Disponuje velkým prostorem, ve kterém je možní hrát ve větším počtu hráčů a je vhodná i pro různé narozeninové oslavy, teambuildingy nebo třeba školy a firmy. Zajímavé na ní je to, že je doplněna pouze o neonové osvětlení. Bludiště, ve kterém se ocitnete vám tedy nabídne ještě napínavější hru, než jste si mysleli.

  2. AZTÉCKÁ ARÉNA – líbí se vám historické prostředí? V Aztécké aréně si užijete ruiny a nespočet úkrytů mezi stromy nebo kameny. Prostředí, které vám nabídne bude dokonale osvětlené, protože její prostor zahrnuje i venkovní část.

Vydejte se tedy prožít nezapomenutelný den hraním her v našich arénách a sami zjistíte, že se od tohoto programu nebude moct odtrhnout a zcela vás pohltí.