Co o vás vypovídá barva obalu na mobil Huawei

Flipová pouzdra na mobilní telefony Huawei se vyrábí v mnoha barvách a vzorech či motivech a jsou spíše uměleckým výtvorem, než jen obyčejným ochranným prvkem. Jakou barvu obalu si zvolíte, tak na vás bude působit:

dívka s mobilem

Červená – agresivní chování, vnucování svého názoru, diktatura a autoritářství – to jsou negativní aspekty červené barvy, zvláště v kombinaci s černou, ale pozitivně naladěný člověk jí intuitivně vnímá jako stimul. Červená podporuje činorodost, dodává energii, zvyšuje zdravé sebevědomí a touhu po lásce.

Žlutá – hodí se pro lidi veselé, akční, společenské a nápadité. Žlutá bývá hodně středem pozornosti a pomáhá lidem, kteří mají trávicí (žaludeční) potíže. Stimuluje totiž dráhu žaludku, slinivky a sleziny a urychluje jejich regeneraci.

Zelená – zelená je barva klidu a pohody, v tepelném spektru je neutrální a můžete ji kombinovat se všemi ostatními barvami. Hráškově zelený odstín je velmi svěží a neurazíte s ním žádného kliďase, pohodáře a milovníka přírody, zejména květin. Zelená se také dobře kombinuje s květinovými motivy.

bílé mobilní telefony

Modrá – podobně jako modré nebe, přináší modrá barva obalu na mobil Huawei Módní mobil uvolnění, vzdušnost a obrovskou dávku kreativity. Je ideální volbou pro tvořivé jedince, kteří si rádi dělají všechno po svém, a cítí se svobodní a nespoutaní.

Bílá – velmi dobře se prodává, neboť se hodí ke všemu a takřka každému udělá radost. Bílá obsahuje ve spektru všechny barvy a je samozřejmě univerzální. Je symbolem pořádku, čistoty a mírumilovnosti.

Barva kůže – u flipových pouzder je nesmírně elegantní a reprezentativní. Hodí se pro slavnostní příležitosti i do kanceláře, působí velmi dobře na nákupech, při cestování a na dovolené. Je ideálním dárkem k narozeninám či k vánocům a jistě potěší téměř každou ženu a stejně tak i většinu mužů.

Růžová – symbolizuje lásku, něžnost, citlivost, jemnost, je o ní zájem samozřejmě mezi ženami, ale je zajímavou výzvou i pro odvážné muže, kterým může pomoci otevírat vlastní nitro a být vnímavější, citlivější a více empatickou osobností.

4/5 - (2 votes)