Chcete zhubnout? Vsaďte na bílkoviny

Zhubnout do plavek? Ještě je čas, takže směle do toho. Na změnu není nikdy pozdě a začít můžete klidně hned. Začněte razantní změnou vašeho životního stylu, kdy se obejdete bez hladovění, ale naopak budete jíst pravidelně. Důležité je ovšem to, co budete jíst. Pro začátek můžete vyzkoušet oblíbenou ketogenní dietu, která zatočí s vaší nadváhou. Důležité je v tomto případě dodržovat určité stravovací zásady. Jak již sami jistě tušíte, základem bude vyřadit z vašeho jídelníčku cukry a sacharidy. A na druhou stranu zařadíte do jídelníčku bílkoviny.
Díky tomuto způsobu stravování nebudete cítit pocit hladu, ale naopak budete mít příjemný pocit sytosti a také vás nebude honit mlsná. Další výhodou je tak poměrně velký úbytek tuku, a tak budete možná brzy příjemně překvapeni tím, že potřebujete menší velikost oblečení.

hmotnost

Jak se vyhnout jo-jo efektu, tedy návratu pracně shozených kilogramů zpět? Důležité je vytrvat, a kromě změn ve stravování, zařadit také pravidelný pohyb, dostatečný příjem tekutin, a především dostatek kvalitního spánku, aby měl organismus čas na regeneraci.

hubnutí

Důležité je důkladně promyslet přípravu jídel. Plánujte si jídelníček. I to vám pomůže k vaší cestě za vysněnou postavou. Na internetu najdete spoustu receptů, které splňují požadavky ketogenní diety a pomohou vám tak zhubnout. Důležitá je také pravidelnost a utvoření správných stravovacích návyků. Vedle povolených jídel nezapomínejte také na pravidelný pitný režim a dostatečný přísun zeleniny. Zakažte si to, co není zdravé a vyřaďte nadobro z vašeho jídelníčku sladkosti, uzeniny, bílou mouku a také alkohol. Vsaďte na proteinovou dietu, která vám pomůže zbavit se nevzhledných špíčků, nadbytečného tuku a kilogramů navíc. Chce to jen vytrvalost a důslednost, jedině ty vás totiž dovedou přesně tam, kam potřebujete.